MKS SOLAR Władysławowo Gospodarze

Autor:

mks-wladek

Utworzono:

MKS SOLAR WŁADYSŁAWOWO – SUPRA KWIDZYN 7:2 (3:0)

Bramki: Klecha Dominik 3 (9’, 68’, 70’), Srok Przemysław 2 (45+2’, 65’), Proena Arkadiusz 13’, Piesik Michał 73’ – Motyliński Mateusz 78’, Pietrzyk Mateusz 80’ k

Po kiepskim występie w drugiej połowie w Dzierzgoniu, zadawaliśmy sobie pytanie jak wypadniemy w meczu z wyżej notowaną Suprą Kwidzyn? Gdy po trzynastu minutach prowadziliśmy 2:0 zadrżały serca, czyżby powtórka z Dzierzgonia?

Pierwszą bramkę zdobył Dominik Klecha (asysta Konrad Bizewski) a drugą Arkadiusz Proena (asysta Marek Kwaśnik). Kolejnych doskonałych sytuacji bramkowych nie wykorzystali Klecha (sam na sam z bramkarzem) i dwukrotnie Tymoteusz Czyż. U gości bardzo aktywny był Tomasz Wacławski, który dwukrotnie minimalnie przestrzelił z dogodnych pozycji. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy prowadzenie podwyższa przy asyście Konrada Bizewskiego Przemysław Srok. Pierwsza połowa kończy się naszą dominacją i prowadzeniem 3:0.

W przerwie ponownie zadawano sobie pytanie, co będzie po wznowieniu gry? Przez prawie kolejnych dwadzieścia minut oddaliśmy pole gry przeciwnikom. Okazje bramkowe mieli: dwukrotnie doświadczony Mateusz Górka oraz Karol Karpus i Tomasz Wacławski. W sześćdziesiątej piątej minucie przeprowadzamy doskonałą akcję. Konrad Bizewski wypuszcza Klechę a ten widząc lepiej ustawionego Przemysława Srok wykłada mu piłkę na 4:0. Próbuje odpowiedzieć Wacławski, jednak uderza obok słupka. Po chwili jest już 5:0. Wynik podwyższa Dominik Klecha (asysta Czyż Tymoteusz). Mijają kolejne dwie minuty i prowadzimy już 6-0. Po raz drugi w sezonie hattrick Dominika Klechy a trzecią asystę w meczu zalicza Konrad Bizewski. Po chwili w zamieszaniu podbramkowym pada siódma bramka dla naszego zespołu. Autorem Michał Piesik. W ostatnim kwadransie meczu ponownie oddajemy inicjatywę. Goście strzelają dwa gole (Motyliński i z rzutu karnego Pietrzyk) i robi się trochę nerwowo. W doliczonym czasie gry opanowujemy sytuację a „setek” nie wykorzystują Klecha i Nowicki.

Poza krótkimi epizodami bardzo dobry i skuteczny występ naszego zespołu. BRAWO ZESPÓŁ!!!

Za kartki pauzowali: Czyż Igor i Ronkowski Przemysław

Raport ligowy:

Miotk Piotr - Pankiewicz Adam, Piesik Michał, Kleser Krzysztof - Srok Przemysław, Kwaśnik Marek (C), Czyż Tymoteusz (M), Dawidowski Kacper, Bizewski Konrad (M) - Klecha Dominik, Proena Arkadiusz

Zmiany: 69’ Bizewski Mikołaj (M) za Czyż Tymoteusz, 74’ Nowicki Eryk (M) za Bizewski Konrad, 76’ Formella Oskar za Kwaśnik Marek, 83’ Szymański Przemysław za Kleser Krzysztof

Nie zagrał: Szweda Jan (BR), Gołubiński Cezary, Grapp Tomasz, Yarmantovich Aliaksandr, Mazur Oleh

Żółte kartki: Kwaśnik Marek, Formella Oskar - Górka Mateusz, Przybylski Mateusz, Gretkowski Jacek, Wacławski Tomasz

Czerwone kartki: brak

Trener: Michał Smarzyński

Supra Kwidzyn: Puncewicz Adrian – Jędrzejewski Jakub (71’ Przychocki Dorian), Lewandowski Przemysław, Przybylski Mateusz (56’ Motyliński Mateusz), Pietrzyk Mateusz (90+2’ Kamiński Dawid), Karpus Karol (71’ Chojnicki Kamil), Górka Mateusz, Wacławski Tomasz, Obiała Patryk, Gretkowski Jacek, Górski Jakub. Trener: Obiała Grzegorz

Sędziowie: Szala Rafał – Grabowski Adam, Krasakiewicz Mikołaj

Wiadomości (utwórz nową)