Utworzono:

15.09.2024

ORKAN RUMIA - MKS SOLAR WŁADYSŁAWOWO 1:3 (0:1)

Bramki: Kacper Kiełb 48’ - Mikołaj Bizewski 2 (42’, 52’), Klecha Dominik 85’ k

Problemów kadrowych przed meczem tradycyjnie ciąg dalszy. Tydzień temu pożegnaliśmy Krzysztofa Klesera a już dziś musieliśmy skorzystać z jego pomocy. DZIĘKUJEMY!

Mocno wchodzimy w mecz. Od początkowego gwizdka arbitra uzyskujemy przewagę. Po trzech słupkach (fatum jakieś…) w czterdziestej drugiej minucie Mikołaj Bizewski wyprowadza nas na prowadzenie (asysta Konrad Bizewski).

Z szatni ponownie „wychodzimy źle”. Najpierw ratuje nas poprzeczka a po chwili Kacper Kiełb doprowadza do wyrównania. Po kilku minutach ponownie obejmujemy prowadzenie po drugiej bramce Mikołaja Bizewskiego. W końcówce meczu wynik ustala z rzutu karnego Dominik Klecha po ewidentnym faulu na Konradzie Bizewskim.

Brawo zespół! Brawo trener! „Fatum" chyba zaleczone, oby!

Relacja minutowa:

1’ tuż po rozpoczęciu gry, szybka kontra gospodarzy zakończona strzałem obok bramki;

3’ zamieszanie pod bramką rywali, nie wykorzystujemy tego;

5’ pociągnął bokiem boiska Mikołaj Bizewski, piłkę po jego uderzeniu wyłapuje bramkarz;

6’ z ok 20m uderza Klecha, piłka po nodze defensora opuszcza boisko;

9’ groźnie strzela Kacper Kiełb, broni Miotk;

10’ tuż obok spojenia poprzeczki i słupka uderza Konrad Bizewski;

13’ Wałdowski na całe szczęście nie trafia czysto w piłkę z doskonałej pozycji;

17’ „setka dla MKS-u” – w zamieszaniu podbramkowym Pankiewicz wślizgiem trafia w słupek, po chwili Klecha uderza w boczną siatkę;

20’ strzela Golc, piłka ląduje w rękach Miotka;

22’ Klecha zakręcił obroną rywali, jego strzał z trudem na rzut rożny sparował bramkarz;

24’ z rzutu rożnego dośrodkowuje Kleser, niecelnie strzela Szymon Dawidowski;

26’ z dalszej odległości metr nad poprzeczką uderza Kleser;

27’ strzał zawodnika gospodarzy na rzut rożny sparował Miotk;

28’ „setka dla MKS-u” – szybki kontratak, Klecha do Bizewskiego, Konrad trafia w słupek;

30’ niecelnie strzela Ciecierski;

32’ „setka dla MKS-u” – kolejny raz słupek ratuje gospodarzy. Po dograniu Konrada Bizewskiego „słupek po raz drugi zalicza” Pankiewicz;

36’ strzał Wałdowskiego wyłapuje Miotk;

39’ Szymon Dawidowski do Konrada Bizewskiego, strzał nad poprzeczką;

42’ 0-1! W samodzielnej akcji piłkę do siatki rywali pakuje Mikołaj Bizewski;

47’ po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w poprzeczkę trafia sadowski;

48’ 1-1, błąd indywidualny, poszła akcja, takich prezentów nie marnuje Kacper Kiełb;

49’ uderza Ciecierski, z trudem broni Miotk;

52’ 1-2! Szybka odpowiedź, gol Mikołaja Bizewskiego i asysta Pankiewicza;

59’ Gołubiński postraszył defensywę gospodarzy;

60’ rozpoczynają się zmiany personalne w obu zespołach;

65’ „setka dla MKS-u” – pociągnął dobre kilkanaście metrów Szymon Dawidowski, z doskonałej pozycji strzeleckiej jego uderzenie odbija bramkarz gospodarzy;

66-84’ gra głównie w środkowej części boiska przez oba zespoły;

85’ 1-3! w szesnastce faulowany zostaje Konrad Bizewski, z jedenastki nie myli się Dominik Klecha;

87’ doskonałej sytuacji nie wykorzystuje Białk;

90+2’ strzał Farbotko wyłapuje Miotk;