KS Chwaszczyno Gospodarze

mks-wladek

Utworzono:

09.09.2024

KS CHWASZCZYNO - MKS SOLAR WŁADYSŁAWOWO 3:1 (0:0)

Bramki: Szejko Paweł 65’, Dampc Marcin 67’, Zebrzuski Dawid 88’ – Gappa Krzysztof 75’

Lista nieobecnych z różnych powodów długa. Nie był to nasz dzień. Od pierwszych minut „prowadzimy grę”, gospodarze nastawieni na kontrataki. Nasze akcje kończą się jednak przed szesnastką rywali. Jedyne zagrożenia bramki gospodarzy to dwa strzały głową Bigotta. Po jednym z nich piłka musnęła Piesika i następnie poprzeczkę. Warty uwagi było też uderzenie z ok 30m Mikołaja Bizewskiego po którym z trudem bramkarz sparował piłkę na rzut rożny.

Drugą odsłonę rozpoczynamy od kolejnej „zaliczonej poprzeczki” po główce Bigotta. Po kilku minutach składną akcję przeprowadzają Białk i Mikołaj Bizewski, który uderzył tuż przy słupku. Poprzeczkę zaliczają także gospodarze po strzale z dalszej odległości Wentka. W sześćdziesiątej piątej minucie „wszystko się zawaliło”. W krótkim odstępie czasu tracimy dwa gole (nasza specjalność…). Strzelcami goli Paweł Szejko i Marcin Dampc. Bramkę kontaktową po zagraniu Konrada Bizewskiego strzela Krzysztof Gappa. Do remisu powinien doprowadzić Grapp po zagraniu Klechy. Tomek trafił jednak w poprzeczkę z kilku metrów. Tuż przed końcowym gry „skuteczni do bólu” gospodarze strzelają trzecią bramkę (Dawid Zebrzuski).

W kolejnych meczach nasza gra musi wyglądać inaczej, czyli dużo lepiej i przede wszystkim skutecznie.

Raport ligowy:

Miotk Piotr - Formella Oskar, Piesik Michał, Czyż Igor (M) - Bizewski Konrad (M), Bigott Tomasz, Bizewski Mikołaj (M), Dawidowski Kacper, Klecha Dominik (C) - Białk Oliwier (M), Srok Przemysław

Zmiany: 46’ Pankiewicz Adam za Srok Przemysław, 70’ Gappa Krzysztof za Białk Oliwier, 77’ Grapp Tomasz za Formella Oskar

Nie zagrał: Szweda Jan (BR)

Żółte kartki: Langowski Daniel, Drejer Mikołaj, Czorniej Karol – Srok Przemysław, Klecha Dominik

Czerwone kartki: brak

Trener: Michał Smarzyński, Arkadiusz Proena (drugi trener)

KS CHWASZCZYNO: Sobczak Karol – Jaruszek Tomasz, Dampc Marcin, Drejer Mikołaj (85’ Markulak Kacper), Nevkrytyi Andrii, Zebrzuski Dawid, Wentk Piotr (90’Pytko Dawid), Langowski Daniel (59’ Szejko Paweł), Zając Maciej, Boczek Andrzej (46’ Bruhn Jakub), Czorniej Karol. Trener: Bilokon Wiktor

Sędziowie: Abramowicz Piotr – Nitka Dawid, Ambroziak – Brzeziński Maksymilian

Wiadomości (utwórz nową)