Utworzono:

31.08.2024

MKS SOLAR WŁADYSŁAWOWO – AKADEMIA SPORTU KOLBUDY 0:2 (0:0)

Bramki: Wasilewski Dawid 2 (69’, 90+3’)

Nadal poza kadrą trio kontuzjowanych: Arkadiusz Proena, Daniel Littwin i Adam Pankiewicz. Mecz dwóch spadkowiczów z czwartej ligi. W poprzednim sezonie oba mecze zakończyły się bezbramkowo.

Pierwsza połowa z naszą przewagą. Nie wykorzystujemy dwóch stuprocentowych sytuacji bramkowych. Gości od utraty bramki ratuje także raz słupek i raz poprzeczka.

Po przerwie ponownie „zaliczamy” dwa razy poprzeczkę. Skuteczni byli za to goście. Mecz „wypisz wymaluj”, podobny do tego ze Stoczniowcem… Przegrywamy trzeci mecz z drużynami aspirującymi do awansu…

Relacja minutowa:

7’ „setka dla MKS-u”, akcja braci Dawidowskich, w sytuacji sam na sam z bramkarzem Szymon trafia w słupek;

11’ strzał zawodnika gości w boczną siatkę;

12’ z ok 13m zbyt lekko strzela Bizewski Mikołaj, łapie bramkarz;

15’ piłkę przejmuje Formella, zagranie do Szymona Dawidowskiego, tylko rzut rożny;

18’ w boczną siatkę trafia Kosiński;

19’ „setka dla Kolbud”, z kilku metrów na bramkę uderza Kuźniarski, broni Miotk;

20’ Konrad Bizewski wypuszcza Szymona Dawidowskiego, wyjaśnia Jaroszek;

22’ groźny strzał z ok 16m Wasilewskiego, Miotk sparował piłkę na rzut rożny;

27’ z za szesnastki obok słupka uderza Kuźniarski;

30’ z ok 30m rzut wolny wykonuje Klecha, poprzeczka ratuje gości, brak dobitki;

33’ dośrodkowuje Kosiński, głową nad poprzeczką strzela Mich;

35’ metr nad bramką uderza Mich;

42’ po zagraniu Klechy, centymetry obok bramki strzela Konrad Bizewski;

43’ „setka dla MKS-u”, Klecha wypuszcza Białka, Oliwier z pięciu metrów trafia w bramkarza;

48’ z dalszej odległości uderza Gołubiński, łapie golkiper Kolbud;

53’ bardzo groźnie pod naszą bramką po wrzutce Kosińskiego, na szczęście wyjaśnia Formella;

54’ na bramkę rywali uderza Klecha, rykoszet, rzut rożny;

56’ „setka dla Kolbud”, ogromne zamieszanie pod naszą bramką, na szczęście skończyło się tylko na rzucie rożnym;

58’ z ok 35m w spojenie słupka i poprzeczki trafia Klecha;

60’ trener Michał Smarzyński rozpoczyna zmiany personalne;

64’ z dalszej odległości niecelnie uderza Czyż;

65’ „setka dla Kolbud”, z doskonałej pozycji Marcel Mich strzela obok bramki;

69’ 0-1, goście „rozklepali” naszą defensywę, strzelcem Dawid Wasilewski;

71’ tylko w boczną siatkę uderza Konrad Bizewski;

74’ dośrodkowuje Konrad Bizewski, bez wykończenia;

75’ z rykoszetem uderza Kacper Dawidowski, rzut rożny;

78’ po uzyskaniu prowadzenia na zmiany decyduje się trener Dziengielewicz;

85’ groźny strzał Micha, boczna siatka;

89’ poprzeczka ratuje gości po uderzeniu głową przez Formellę;

90’ arbiter dolicza pięć minut do regulaminowego czasu gry;

90+1’ dobrze zapowiadająca się akcja, Klecha i Kacper Dawidowski źle to rozegrali;

90+3’ 0-2, błędy w defensywie i po meczu, strzelcem ponownie Dawid Wasilewski.