Pierwsze ligowe punkty Orła

W dniu 15  sierpnia zmagania rozpoczał grający w V lidze zespół Orła Trąbki Wielkie .
Gospodarze  w pierwszym spotkaniu tak jak rok temu  podejmowali GSS Potok Pszczółki.

Zawodnicy wybiegli na murawę równo o godzinie 17. Mecz rozpoczął się po myśli zawodnikow Orła .
Juz w drugiej minucie meczu do bramki po dobitce z rzutu wolnego Balcera trafił Sebastian Bara debiutujący w ekipie trenera Ryczkowskiego  .
Po stracie gola piłkarze z Pszczółek za wszelką cenę dążyli do wyrówniania , jednak to piłkarze gospodarzy byli bliżsi zdobycia gola . Niestety najpierw swojej szansy nie wykorzystał Czerw a następnie dobrą okazję zmarnował również Dampc  . Do przerwy 1:0  .

Druga połowa to już mecz bardziej wyrównany  z delikatnym wskazaniem na zespół gości .  Dwie szanse przyjezdnych świetnie zatrzymywał w bramce Remigiusz Moskwa co warte podkreślenia kolejny z debiutantów w szeregach Orła .
Gra w tej częsci spotkania się zaostrzyła co skutkowało pokazaniem przez sędziego tego spotkania kilku żółtych kartek . Wynik do końca się nie zmienił miejscowki zainkasowali komplet punktów .
Już w najbliższą sobotę kolejny mecz Orzeł zagra na wyjeżdzie z GKS Sierakowice

Zawodnikom Potoku dziękujemy za mecz oraz życzymy powodzenia w dalszej fazie rozgrywek  !